[صفحه اصلی ]   [Archive]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
اطلاعات مجله::
ثبت نام ::
آرشیو مقالات::
برای نویسندگان::
راهنمای داوران::
تماس با ما::
::
نمایه های مجله طب نظامی

Scopus

NLM Cataloge

CAB Abstracts and Global Health

ISC

Index Copernicus

Research Bible
ROAD

SID

Magiran

ICMJE 
Google Scholar 

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
مجله ارتقای بهداشت نظامی
Journal of Applied Biotechnology Reports
:: اخبار نشریه ::

هزینه انتشار مقاله 
مقالاتی که از تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ به مجله طب نظامی ارسال میشود، در صورت پذیرفته شدن برای چاپ، مشمول پرداخت هزینه می شوند. این هزینه برای انواع مقالات معادل ۵۰۰ هزار تومان می باشد. هزینه مذکور پس از پذیرش مقاله دریافت می گردد. نویسنده مسئول می بایست رسید واریز هزینه را به ایمیل مجله (milmedjournalgmail.com) ارسال نماید.
ماهنامه طب نظامی

با افتخار به اطلاع می رساند؛ با توجه به استقبال گسترده مخاطبین گرامی و تسریع فرایندها، مجله طب نظامی از شماره فروردین سال ۱۳۹۹ به صورت ماهنامه (فارسی) منتشر خواهد شد، منتظر دریافت مقالات ارزشمند شما هستیم. (۹۸.۹.۹)

نکات بالینی کاربردی برای جوامع نظامی
در همه انواع مقالات؛ کادری با عنوان "نکات بالینی کاربردی برای جوامع نظامی" پیش‌بینی شده است که می‌بایست نویسندگان حداقل ۲ و حداکثر ۵ نکته بالینی مستخرج از مقاله خود یا مرتبط با مقاله خود را که برای جوامع نظامی کاربرد دارد ارائه نماید. نگارش این بخش الزامی و اجباری است. برای راهنمایی بیشتر می‌توانید مقالات شماره اخیر مجله طب نظامی را مطالعه کنید.  

درج کد اخلاق در مقالات
پیرو نامه شماره ۳۳۲۹/د/۷۰۰ در تاریخ ۹۴/۸/۹، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و درمان مبنی بر داشتن
 کد اخلاق برای چاپ مقالات پژوهشی در مجلات علمی پژوهشی، الزامی است که نویسندگان در هنگام ارسال مقاله "کداخلاق" را ارائه نمایند. بدیهی است که بدون ارایه این کد طی نمودن فرایند داوری تا پذیرش و چاپ غیرممکن خواهد بود. 
 
درج شناسه ORCID
بر اساس نامه معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مقرر گردید
 از ابتدای سال ۱۳۹۷، ثبت و نمایش شناسه رایگانORCID  برای تمامی نویسندگان مقالات مجلات علوم پزشکی کشور الزامی گردد. بنابراین، از این پس مجله طب نظامی، شماره ORCID تمامی نویسندگان محترم مقالات را جهت چاپ مقاله در این مجله دریافت خواهد کرد.


هزینه انتشار مقاله در سال ۱۳۹۸
مقالاتی که از تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۱۲ تا ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ به مجله طب نظامی ارسال شده باشند، در صورت پذیرفته شدن برای چاپ، مشمول پرداخت هزینه می شوند. این هزینه برای انواع مقالات معادل ۳۰۰ هزار تومان می باشد. هزینه مذکور پس از پذیرش مقاله دریافت می گردد. نویسنده مسئول می بایست رسید واریز هزینه را به ایمیل مجله (milmedjournalgmail.com) ارسال نماید.
دوماهنامه طب نظامی

بسمه تعالی

با کمال افتخار به اطلاع می رساند دوماهنامه علمی پژوهشی طب نظامی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در پایگاه اسکوپوس و همچنین NLM Cataloge نمایه میگردد.

مجله طب نظامی

بسمه تعالی
با کمال خرسندی به اطلاع می رساند، با توجه به حجم گسترده مقالات دریافتی و همچنین اخذ مجوزهای لازم، مجله طب نظامی از ابتدای سال ۱۳۹۶ به صورت دوماهنامه چاپ میگردد.
دوماهنامه طب نظامی

دفعات مشاهده: 7528 بار   |   دفعات چاپ: 865 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
مجله طب‌نظامی Journal Mil Med
Persian site map - English site map - Created in 0.06 seconds with 53 queries by YEKTAWEB 4137