مجله طب‌نظامی- اخبار مجله
اخبار نشریه

حذف تصاویر و رنگ‌ها

انتشار ویژه نامه همایش ملی آمادگی جسمانی در توان رزم

به اطلاع می رساند مقالات منتخب همایش ملی آمادگی جسمانی در توان رزم که ستاد کل نیروهای مسلح با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در تاریخ ۳۰ بهمن ماه الی ۱ اسفند ۹۸ برگزار کرده بود، در ویژه نامه اختصاصی در تابستان ۹۹ منتشر گردید و اکنون در اختیار مخاطبان و محققان است. شایان ذکر است که محتوای علمی و فنی مقالات منتشر شده در این ویژه نامه بر عهده تیم علمی همایش بوده و مجله طب نظامی فقط آنها را منتشر نموده است.

باتشکر
مجله طب نظامی
۱۹ تیر ۹۹با افتخار به اطلاع می رساند؛ با توجه به استقبال گسترده مخاطبین گرامی و تسریع فرایندها، مجله طب نظامی از شماره فروردین سال ۱۳۹۹ به صورت ماهنامه (فارسی) منتشر خواهد شد، منتظر دریافت مقالات ارزشمند شما هستیم. (۹۸.۹.۹)

هزینه انتشار مقاله در سال ۱۳۹۸
مقالاتی که از تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۱۲ تا ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ به مجله طب نظامی ارسال شده باشند، در صورت پذیرفته شدن برای چاپ، مشمول پرداخت هزینه می شوند. این هزینه برای انواع مقالات معادل ۳۰۰ هزار تومان می باشد. هزینه مذکور پس از پذیرش مقاله دریافت می گردد. نویسنده مسئول می بایست رسید واریز هزینه را به ایمیل مجله (milmedjournalgmail.com) ارسال نماید.
ماهنامه طب نظامی

بسمه تعالی
با کمال خرسندی به اطلاع می رساند، با توجه به حجم گسترده مقالات دریافتی و همچنین اخذ مجوزهای لازم، مجله طب نظامی از ابتدای سال ۱۳۹۶ به صورت دوماهنامه چاپ میگردد.
دوماهنامه طب نظامی

نشانی مطلب در وبگاه مجله طب‌نظامی:
http://militarymedj.ir/find.php?item=1.91.42.fa
برگشت به اصل مطلب